1- توضیح کلمات و واژه ها

1-2 خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران می کوشد.
1-1 توضیح کلمه خریدار : شخصی است اعم از حقیقی یا حقوقی که در پرتال کاربران شرکت پارس نافع ثبت نام نموده و یا در قرارداد فی ما بین مشخصات وی به عنوان خریدار ثبت می گردد.
1-4 توضیح کلمه پرتال کاربران : وبگاهی به آدرس https://portal.parsnafe.com که خریدار در آنجا دارای پروفایل بوده و مشخصات ایشان در آنجا ثبت شده و از طریق آن می تواند لیست سرویس های خود را مشاهده، تمدید و یا ارتقا نماید و تنها این بخش برای ارتباطات فی مابین (درخواست ها، فاکتورها، سرویس ها و ...) برای شرکت پارس نافع قابل استناد است.
1-3 توضیح کلمه سرویس : تنها موارد موجود در فرم خرید جزء سرویس های مورد تعهد پارس نافع می باشند( موارد ذکر شده تصریحی بوده و نه تمثیلی)
1-6 توضیح کلمه تعلیق: قطع موقت و یا دائم سرویس به دلیل عدم رعایت شرایط و ضوابط شرکت - نکته: مبالغ پرداختی خریدار جهت استفاده از سرویس در زمان تعلیق قابل استرداد نبوده وبه نفع شرکت برداشت خواهد شد.
1-5 توضیح کلمه آپ تایم : سرویس دهی به درصد – نکته : در صورتیکه سرور و یا سرویس به دلیل عدم رعایت بندهای اعلام شده در این بخش به حالت تعلیق درآیند در این بازه زمانی محاسبه نمی شوند.

2- تعهدات خریدار

2-2 کاربر مسئول تمام اطلاعات مندرج و مبادله شده در سرویس های خود می باشد و پارس نافع هیچگونه مسئولیتی در این رابطه پذیرا نخواهد بود لذا کاربر موظف به وارد نمودن اطلاعات کامل و صحیح خود در بخش پرتال کاربران است و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی قطع شده و در این رابطه هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.
2-1 مطابق با شرایط خدمات پارس نافع، تهیه سرویس به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط استفاده مکتوب و یا غیر مکتوب پارس نافع بوده و رعایت تمامی قوانین و شرایط مذکور در بخش "شرایط سرویس" موجود در صفحه هریک از پلن ها به انضمام موارد مشروح در این بخش الزامی می باشد.
2-4 کاربر متعهد می گردد در طول مدت استفاده از سرویس، IP های اختصاص یافته به سرویس وی در هیچ یک از بلک لیست هاقرار نگیرد در غیراینصورت هزینه های مورد نیاز جهت انجام پیگیری، مکاتبه به جهت خارج نمودن آن از این لیست ها و همچنین ضرر و زیان آن از کاربر اخذ خواهد شد.
2-3 کاربر متعهد می‌گردد به هیچ وجه به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم اقدام به عملیات Spammingننموده و هیچ‌ سایتی را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و همچنین امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد در غیراینصورت حق قطع دائم سرویس خود را بدون دریافت هیچ هزینه ای به پارس نافع واگذار نموده است.
2-6 کاربر متعهد می گردد از هرگونه فعالیت خرابکارانه و یا فراهم نمودن بستر این گونه فعالیت ها عمداً یا سهواً پیشگیری و پرهیز نماید، در غیر اینصورت تمامی مسئولیت ها بر عهده کاربر بوده و پارس نافع علاوه بر مسدود نمودن سرویس بدون اطلاع قبلی ، حق خود جهت اقامه دعوی و وصول خسارات وارده بر بستر ارائه خدمات و یا هرگونه همکاری با سایر کاربران و افراد ثالث زیان دیده جهت شناسایی و برخورد با فرد یا شرکت متخلف را محفوظ می دارد.
2-5 کاربر متعهد می گردد که تمامی قوانین بین المللی مبارزه با بدافزار،اسپم و قوانین سایبری جمهوری اسلامی (که توسط کمیته تعیین مصادیق مجرمانه تعیین می شود) را در استفاده از سرویس ها به صورت کامل رعایت نماید. در صورت وصول شکایت شخص ، شرکت یا سازمان دارای حقوق قانونی، پارس نافع قادر خواهد بود بنا به درخواست قانونی/قضایی، اقدام به قطع سرویس مربوطه و ممانعت از ادامه به کار آن نموده و تمامی اطلاعات هویتی صاحب سرویس (حقیقی/حقوقی) را در اختیار مراجع ذیربط قرار دهد.
2-8 کاربر حق اشاعه مطالبی که موجب تخریب و یا تضییع حقوق اشخاص حقیقی و یا حقوقی گردد و یا به هر نحو مشمول عناوین مجرمانـه نظیـر تـوهین، تهمت و افترا باشد را ندارد. مسئولیت عدم رعایت این مورد به عهده کاربر بوده و پارس نافع هیچگونه مستولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
2-7 کاربر حق واگذاری حقوق و تعهدات ناشی از خرید سرویس را جزئاً و یا کلاً به غیر ندارد مگر با موافقت کتبی پارس نافع، در هر حال مسئولیت هر گونه استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از سرویس به عهده کاربر می باشد.
2-10 شرکت حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریدارانی را که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ داشته و خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.
2-9 تمامی مسئولیت ها در قبال عدم استفاده مناسب و صحیح از سرویس خریداری شده متوجه خریدار بوده و شرکت تنها مسئول ارائه سرویس بر اساس تعهدات فنی و شرایط اعلام شده در قالب پلن های مربوطه و مندرج می باشد. همچنین کاربر متعهد به استفاده از ترافیک خود به نسبت یک به هشت می باشد (یعنی با توجه به میزان کل ترافیک ماهیانه باید در هر زمان نسبت ترافیک ورودی به سرور به ترافیک خروجی از آن برابر با یک به هشت باشد)
2-12 کاربر متعهد می گردد که در صورت اعلام پارس نافع برای رفع موارد امنیتی موجود برروی سرویس خود، که به صورت مستقیم و غیر مستقیم سرویس دهی به دیگر کاربران را تحت شعاع قرار می دهد، اقدامات لازم را در بازه زمانی اعلام شده در قبال آن صورت داده در غیر اینصورت پارس نافع به جهت عدم ایجاد مشکلات بیشتر حق قطع سرویس کاربر را بدون اطلاع قبلی خواهد داشت.
2-11 کاربر حق استفاده از سرویس را به جهت مقاصد گیمینگ، ماینینگ (موارد مرتبط با ارزهای دیجیتال)، روبات تلگرام، پراکسی، وی پی ان، کاهش پینگ، سایت های افزایش فالوور (و به صورت کلی فعالیت هایی که ترافیک غیرتمیز را به همراه داشته باشد) را نداشته و در صورت مشاهده فعالیت کاربر در این زمینه ها، سرور مربوطه خاموش و به کاربر خاطی سرویس دهی نشده و هیچ وجهی نیز به کاربر عودت نخواهد شد.

3- تحویل سرویس

3-2 نصب سرویس و نرم افزارهای خارج از جزئیات مندرج در هر سرویس ، مطابق با پلن های موجود در بخش نصب و راه اندازی بوده و در موارد خارج از آن منوط به امکان سنجی و برآورد هزینه های لازم می باشد.
3-1 زمان مورد نیاز برای نصب و راه اندازی و تحویل سرویس ها، مطابق با موارد و جزئیات مندرج در آنها، برابر با میزان اعلام شده در مشخصات و شرایط هریک از سرویس ها می باشد.
3-4 شرکت نسبت به نصب و راه اندازی، پشتیبانی و عملیاتی شدن نرم افزارهایی که مورد تائید بخش فنی نمی باشد مسوولیتی نخواهد داشت.
3-3 درصورتیکه سرویس مطابق با شرایط خرید مربوطه تحویل کاربر شده باشد، شرکت مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیازهای کاربر را نخواهد داشت.
3-6 شروع سرویس از زمان تحویل کامل آن به کاربر (یعنی بعداز انجام تمامی تعهدات ذکر شده در لیست امکانات پلن مربوطه) محاسبه می گردد.
3-5 جهت ارائه خدمات هرچه حرفه ای و مطمئن تر و جلوگیری از دوگانگی تنظیمات و یا ایجاد مشکلات سهوی، در تمامی سرویس های مدیریت شده، دسترسی RDP و یا SSH به کاربر ارائه نمی گردد. در دیگر سرویس ها دسترسی سطح ادمین و یا روت به صورت کامل ارائه می شود.
3-8 شرکت درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و حق استفاده وارائه به اشخاص ثالث ویا استفاده تبلیغاتی را ندارد وتنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
3-7 با پرداخت مبلغ سفارش و یا عضویت در سایت شرکت، خریدار مقررات ،شرایط و ضوابط شرکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
3-10 اطلاعات دسترسی به سرویس خریداری شده پس از نصب و راه اندازی کامل، مطابق با جزئیات پلن مربوطه و در بازه زمانی اعلام شده، از طریق پست الکترونیکی به آدرس ایمیل کاربر (مندرج در پرتال کاربری) ارسال خواهد شد.
3-9 پس از نصب و راه اندازی سرویس و اعلام/ارائه اطلاعات مرتبط از طرف پارس نافع، کاربر تا 24 ساعت مهلت تست و بررسی و اعلام موارد احتمالی را خواهد داشت،خارج از این بازه، تقاضای بررسی، یک درخواست جدید تلقی شده و تابع شرایط مقتضی خواهد بود.
3-12 شرکت مسئولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس تهیه و تحویل شده ندارد.
3-11 در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت 48 ساعت از زمان تحویل به شرکت اعلام نموده تا شرکت نسبت به اصلاح مورد در اسرع وقت اقدام نماید در غیر اینصورت شرکت مسئولیتی در این قبال عهده دار نخواهد بود.

4- پشتیبانی سرویس

4-2 شرکت درخصوص اختلالات و خسارات ایجاد شده که ناشی از اقدامات خریدار و یا اشخاص ثالث و سازمان های مرتبط و به صورت کلی عواملی که خارج از اختیارات شرکت است هیچ مسئولیتی ندارد.
4-1 شرکت تنها مسئولیت ارایه سرویس در حوزه خرید شده را دارا بوده و در خصوص اختلالات و دیگر موارد و مشکلات همچون وجود مشکل در ارتباطات اینترنتی خریدار، کد نویسی برنامه و اپلیکشن ها، مشکلات مرتبط با تنظیمات دامین و ... مسئولیتی عهده دار نخواهد بود.
4-4 در سرویس های مدیریت شده به صورت پیش فرض خدمات اولین پلن پشتیبانی و نگهداری سرور (SM1) در نظر گرفته می شود و در صورت نیاز کاربر به خدمات بیشتر مابه التفاوت بین پلن درخواستی با SM1 در نظر گرفته خواهد شد.
4-3 در سرویس های که شامل خدمات مدیریت سرور توسط پارس نافع نمی باشند (به علت ارائه تمامی دسترسی های سطح ادمین/روت به کاربر) پشتیبانی تنها شامل آپ بودن سرور به تنهایی (بدون در نظر گرفتن سرویس و نرم افزارهای نصب شده برروی سرور) بوده و انجام هرگونه خدمات دیگر در این زمینه شامل هزینه های جداگانه می باشد.
4-6 زمان اختلال در سرویس خریدار تنها در صورت درخواست کتبی وی و با اعلام مدت اختلال و تائید واحد فنی در صورتیکه جمع میزان آن از ابتدای دوره از 0.6% کل دوره بیشتر باشد به زمان انقضاء سرویس افزوده می گردد .
4-5 تنها ملاک وجود اختلال در سرویس، گزارش واحد فنی و یک سایت ردیابی معتبر در این زمینه بوده که باید توسط شرکت یا نظر مکتوب کارشناس رسمی دادگستری تایید شده باشد.
4-8 قوانین و شرایط سرویس ها و کلیه سیاست های شرکت مطابق با استانداردهای فنی بین المللی، داخلی و مصالح شرکت تعریف و وضع شده اند و خریدار امکان تفکیک و تغییر آنها را نداشته و موظف است قبل از خرید سرویس بررسی های لازم خود را در این زمینه انجام نماید و مشخصاً خرید سرویس به منزله پذیرش تمامی شرایط، قوانین و قواعد شرکت می باشد.
4-7 تنها مرجع قابل استناد در ارتباطات کاربر با شرکت بخش پرتال کاربران و قسمت تیکت های ارسالی (از طریق پروفایل کاربری مربوطه) می باشد و هیچ مسیر ارتباطی دیگری قابل پذیرش و استناد برای شرکت نیست.
4-10 متوسط زمان انجام بررسی های لازم و ارائه پاسخ اولیه به مشکلات (اعم از اعلام شده توسط کاربر و یا پایش شده در نرم افزارهای مانیتورینگ) به صورت پیش فرض در تایم اداری تا 2 ساعت و در غیراداری تا 7 ساعت برآورد می گردد.
4-9 پس از اعلام رسمی پارس نافع مبنی بر انجام درخواست و یا رفع مشکل، کاربر تا 24 ساعت مهلت تست و بررسی و اعلام موارد احتمالی را خواهد داشت،خارج از این بازه، تقاضای بررسی، یک درخواست جدید تلقی شده و تابع شرایط مقتضی خواهد بود
4-12 در تایم های غیر اداری بررسی و پیاده سازی درخواست ها و رفع مشکلات با توجه به اولویت آنها در نظر گرفته شده و مشخصاً مواردی که دارای اولویت کم تری باشند در مدت زمان بیشتری نسبت به حالت معمول انجام و پیاده سازی خواهند شد.
4-11 در سرویس های بدون مدیریت در صورت نیاز کاربر به انجام خدمات پشتیبانی توسط پارس نافع، پس از مشخص شدن عملیات لازم، امکان سنجی و برآورد هزینه های مربوطه انجام و پس از پرداخت فاکتور مربوطه خدمات لازم در زمان اعلام شده پیاده سازی خواهد شد.

5- نگهداری داده ها و نسخه پشتیبان

5-2 در سرویس هایی که مدیریت آنها به شرکت پارس نافع واگذار شده و شرکت به صورت کتبی در تیکت، ایجاد تسک تهیه نسخه پشتیبان از داده های اعلام شده در مسیر و زمان مطرح شده توسط کاربر را قبول کرده است، نسخه پشتیبان از داده ها به صورت خودکار در فضای مرتبط با سرور تهیه می گردد ولی به صورت کلی پارس نافع هیچ مسئولیت وتعهدی در قبال بروز موارد و مشکلات مختلف به هر نحو که باعث عدم توانایی در تهیه بک آپ، مشکلاتی در بازگردانی آنها به هر دلیل و یا عدم مطابقت آنها با نیازهای کاربر را نداشته و نخواهد داشت.
5-1 به صورت کلی پارس نافع هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال داده ها و اطلاعات کاربران نداشته و نخواهد داشت. کاربر می بایست با توجه به اهمیت داده ها و اطلاعات خود نسبت به تهیه بک آپ دوره ای در بازه زمانی های مورد نظر خود و انتقال آنها به مکانی خارج از تجهیزات پارس نافع اقدام نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
5-4 شرکت هیچگونه مسئولیت و تعهدی نسبت به صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها و یا همچنین ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود را به خریدار نخواهد داشت.
5-3 به صورت کلی داده ها و اطلاعات کاربر تنها برای بهره گیری از تجهیزات و امکانات حرفه ای و به جهت قرار گیری مناسب بر بستر اینترنت برروی سرویس های پارس نافع قرار می گیرند لذا کاربر موظف است از تمامی تنظیمات، داده ها، اطلاعات و ... خود در فضایی خارج از تجهیزات پارس نافع به صورت دوره ای نسخه پشتیبان تهیه و نگهدای نماید. پارس نافع هیچ مسئولیت، تعهد و یا گارانتی بابت خرابی و یا از دست رفتن تنظیمات، داده ها، اطلاعات و یا حتی سرویس های کاربران را نداشته و نخواهد داشت.

6- خسارت و رفع مسئولیت

6-2 مسئولیت مشکلات و اختلالاتی که در نتیجه استفاده ناصحیح کاربر از سرویس (مانند ارسال اسپم، قرارگیری بدافزار، فیشینگ/راه اندازی سایت های جعلی و ...) بوجود آیدبه طور کامل بر عهده کاربر می باشد و پارس نافع تنها نسبت به انجام مکاتبات و اقدامات لازم جهت رفع آن عمل نموده و مسئولیتی را برای رفع مشکل در بازه زمانی خاصی به عهده نخواهد گرفت.
6-1 خدمات شرکت به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای شرکت که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. شرکت هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. شرکت تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.
6-4 پارس نافع مسئولیتی در قبال هک ، ویروسی شدن به سرقت رفتن اطلاعات سیستم های کاربران و یا هرگونه سوء استفاده از سرویس را نخواهد داشت و در صورت مواجهه تمامی مسئولیت های جانبی و یا سببی بر عهده کاربر و استفاده کننده خواهد بود.
6-3 پارس نافع با توجه به سناریوهای استاندارد نسبت به بک آپ گیری از سرویس ها (مطابق لیست امکانات پلن ها) در بازه زمانی های معقول (و در نظر گرفتن شرایط و اعلام کاربر) اقدام خواهد کرد و تمام تلاش خود را جهت ارائه بدون مشکل بک آپ مبذول خواهد داشت با این حال از آنجا که به دلایل مختلفی همچون rewrite شدن بک آپ های جدید برروی نسخه های قبلی، غیرقابل ریستور بودن برخی فایل های بک آپ موجود به دلایل فنی و غیر فنی، امکان بروز مشکل در برخی از فرآیندهای بازیابی وجود دارد، لذاپارس نافع هیچ گونه تضمینی در خصوص بازیابی حتمی نسخه بک آپ (عیناً با توجه به تاریخ درخواستی کاربر) ارائه ننموده و هیچ اعتراضی را از طرف کاربران مسموع نخواهد دانست.
6-6 شرکت هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به سرویس هایی که فاکتور آنها در سررسید مقرر به صورت کامل پرداخت نشده اند را ندارد. پرداخت بخشی از فاکتور و یا وجود بخشی از وجه مربوطه در اعتبار کاربر دلیلی بر متعهد بودن شرکت پارس نافع نبوده و کاربر در صورت تمایل به داشتن سرویس خود موظف به پرداخت کامل وجه سرویس در سررسید مقرر می باشد.
6-5 شرکت هیچ مسئولیتی در قبال سرویس هایی که تاریخ سررسید آنها گذشته و یا سرویس های لغو شده (از لحاظ نگهداری سرور، نگهداری داده ها، تهیه نسخه پشتیبان، ارایه اطلاعات به کاربر و...) به هردلیل نداشته و نخواهد داشت. کاربر در صورت تمایل می باید نهایتا تا تاریخ سررسید نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نموده و قبل از ارسال درخواست لغو سرویس نسبت به انتقال داده های خود اقدام داشته باشد.
6-8 پارس نافع در زمینه ی عیب یابی، بررسی و رفع مشکلات سرویس ها، نرم افزارها، برنامه های اختصاصی کاربران و برنامه نویسی های مربوطه که بی ارتباط با تنظیمات تا سطح مجازی ساز باشند، هیچ گونه تعهدی ندارد. به صورت کلی (مرجع تشخیص ارتباط برنامه ها با تنظیمات سرور، نظر کارشناسان فنی پارس نافع می باشد)
6-7 سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

7- محتوا

7-1 تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. شرکت تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. شرکت حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که شرکت از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها شرکت بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین شرکت در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. شرکت هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران خسارت وارده به شرکت خواهد بود. قسمتی از تخلفات عبارتند از :
• استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.
• نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
• ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbsو امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد
• خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
• استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگرشرکت وسایر خریداران گردد.
• وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری
• ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش RBL و یا بررسی تیم فنی شرکت می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
• ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 1000 ایمیل در روز و 50 ایمیل در 10 دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد).
• گزارش فنی شرکت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون شرکت.
• عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)
• انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
• استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
• راه اندازی mail server Open relay.
• انجام فعالیت IRC
• فعال سازی Recursion برای DNS سرور
• عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
• مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه. در صورت بروز چنين مسائلي شرکت حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايتها بدون مجوز از مالکان آنها و ...
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز .
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
• فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد
• سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی
• استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل
7-3 شرکت برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوا یا عمل مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.
7-2 در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.
7-5 خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران شرکت احترام بگذارند. شرکت حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریدارانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت
7-4 خریدار موظف است که کلیه مقررات، شرایط و ضوابط شرکت و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق تعلیق سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت وارده از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
7-7 در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.
7-6 مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از شرکت تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

8- امنیت و محرمانگی

8-2 شرکت با سیاست های امنیتی خود در حد امکانات موجود شرکت و عرف مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.
8-1 شرکت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال برای اطمینان بیشتر از خریداران درخواست می شود که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. شرکت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.
8-4 شرکت مسئولیتی نسبت به لو رفتن کلمه عبور سرویس های خریدار (به هر نحوی) توسط اشخاص ثالث نداشته و تعهدی نسبت به امنیت در تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود نخواهد داشت.
8-3 شرکت هیچ مسئولیتی در قبال به ضعف ایمنی ناشی از اپلیکشن ها، نرم افزارها و یا برنامه های مورد استفاده خریدار نخواهد داشت.
8-6 پارس نافع در زمینه ی عیب یابی، بررسی و رفع مشکلات برنامه های اختصاصی کاربران و برنامه نویسی های مربوطه که بی ارتباط با تنظیمات سرور باشند، هیچ گونه تعهدی ندارد. (مرجع تشخیص ارتباط برنامه ها با تنظیمات سرور، نظر کارشناسان فنی پارس نافع می باشد)
8-5 سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

9- تغییرات

9-1 شرکت حق انجام تغییرات فنی، نرم افزاری، سخت افزاری و یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده برای خود محفوظ میدارد. در رابطه با تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد، شرکت می باید از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات مربوطه، از طریق وب سایت شرکت، پرتال کاربران ویا ارسال ایمیل به آدرس ایمیل درج شده خریدار در بخش پرتال کاربران اطلاع رسانی نماید و خریدار موظف است خود را با این تغییرات به هر نحوی سازگار بنماید. هرگاه به دلیل موارد ضروری، شرکت امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریت های فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناً خریدار به شرکت وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت های نرم افزاری و سخت افزاری برروی سرویس های خود نماید.

10- فورس ماژور

10-1 شرکت هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، حملات سایبری و محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی شرکت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور خواهد بود.

11- مرجع حل اختلاف

11-1 در صورت بروز اختلاف در تعبیر و تفسیر و یا نحوه ی اجرای قرارداد ، طرفین بدواً سعی خواهند نمود از طریق مذاکرت دوستانه نسبت به حـل و فصـل اخـتلاف اقدام نمایند، در صورت عدم حصول توافق ، هر یک از طرفین مجاز و مختار می باشند که به صرفاًبه مراجع قضایی محل انعقاد عقد (شـهر تهـران )و یـا در صورت ارتصاب جرم به مراجع قضائی محل وقوع یا کشف جرم مراجعه نمایند .

12- بازگشت وجه

12-2 بازگشت وجه تنها مربوط به زمان خرید اولیه سرویس و همچنین مرتبط با هزینه خالص سرویس می باشد و به هیچ وجه شامل تمدید سرویس، موارد جانبی (مانند لایسنس) و یا هزینه های نصب و راه اندازی نخواهد بود.
12-1 بازگشت وجه تنها برای سرویس هایی که در بخش شرایط آنها این قابلیت ذکر شده امکان پذیر می باشد. در این شرایط خریدار می باید درخواست کتبی خود را با اعلام شماره شبا یا شماره کارت شتابی (به نام مندرج در حساب کاربری خود حقیقی/حقوقی) از طریق بخش تیکتینگ برای شرکت ارسال نموده تا مبلغ مربوطه ظرف سه روز کاری به حساب بانکی اعلام شده عودت داده شود.

ارسال سریع پیام

captcha